Predstavenie spoločnosti

Vitajte v Gutman Lifting


Vítame Vás na stránkach spoločnosti Gutman Lifting, s.r.o - zdvíhacie zariadenia.

Sme hlavným distribútorom značky Gutman – zdvíhacie zariadenia,a výhradným distribútorom ďalších zahraničných výrobcov zdvíhacej a manipulačnej techniky ( PFEIFER, SWF- Krantechnik, TRANSLYFT... ).

Vďaka tomu Vám vieme ponúknuť zdvíhacie zariadenia a manipulačnú techniku v skutočne širokej škále. Počnúc štandardnými zdvíhacími zariadeniami ako sú reťaze, laná, háky, ručné kladkostroje, svorky, magnety, ale tiež polyesterové zdvíhacie prostriedky, upínaciu, uchopovaciu, paletizačnú techniku, ručné pojazdy, bezpečnostné postroje a príslušenstvo ... až po manipulátory, žeriavy a špeciálne zariadenia vyrobené priamo na zakázku.
Sme výrobcami polyesterových zdvíhacích pásov s okami ID, a kruhových zdvíhacích pásov IRS (nekonečný). V našej výrobe sa ďalej kompletizujú zdvíhacie reťaze, viazacie prostriedky tr. 8 a tr. 10 pevnosti a polyesterové viazacie prostriedky (závesy)... a to všetko podľa požiadaviek zákazníka s akceptovaním všetkých noriem a predpisov s príslušnou dokumentáciou.
Tieto fakty a veľké skladové zásoby najrôznejších rozmerových a nosnostných prevedení zdvíhacích zariadení nám umožňujú, aby sme Vám boli naším vždy k dispozícii, aby sme splnili všetky Vaše očakávania a požiadavky.

 


Každé zdvíhacie zariadenie má predpísané periodické kontroly ktoré treba vykonať, pre zachovanie bezpečnosti a funkčnosti pri práci. Naša spoločnosť vykonáva takéto následné kontroly, ktoré sa riadia jednotlivými európskymi normami.

Katalóg Gutman na stiahnutie pdf.


 Radi Vám pomôžeme s výberom, nájdeme pre Vás najvhodnejšie riešenie.

Tím Gutman Lifting – zdvíhacie zariadenia.